• Projekty w roku szkolnym 2023/2024 OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY "GRAMY ZMYSŁAMI"

• Projekty w roku szkolnym 2023/2024

OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY "GRAMY ZMYSŁAMI"

Załącznik nr 3 - Formularz zgody na udział w konkursie

Zgoda rodzica/opiekuna prawnego uczestnika konkursu na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka ……………………………………………………………

(imię, nazwisko)

w konkursie plastyczno-sensorycznym „Gramy zmysłami”, organizowanym przez Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi „Tęczowy Domek”.

Tym samym przyjmuję do wiadomości, iż zgłoszenie udziału w konkursie jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażenie zgody jest warunkiem koniecznym do udziału w konkursie.

……………………………….                                    ………………………………………….

Miejscowość, data                                         Podpis rodzica/opiekuna prawnego

Oświadczam, że praca konkursowa jest wynikiem samodzielnej pracy dziecka. Udzielam Organizatorowi nieodpłatnej, niewyłącznej licencji na korzystanie z tego utworu przez czas nieokreślony na terytorium całego świata poprzez opublikowanie zdjęć pracy konkursowej na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych (Facebook) Przedszkola nr 35 z oddziałami integracyjnymi „Tęczowy Domek” we Wrocławiu.

……………………………….                                    ………………………………………….

Wyrażam zgodę na opublikowanie pod pracą konkursową: imienia, nazwiska, wieku, oraz informacji o zajętym miejscu przez moje dziecko - w klasyfikacji konkursu lub otrzymanym wyróżnieniu w celu poinformowania o tym na stronie internetowej Organizatora.

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne i nie ma wpływu na możliwość udziału w konkursie.

……………………………….                                    ………………………………………….

Wyrażam zgodę na umieszczanie przez Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi „Tęczowy Domek” we Wrocławiu danych osobowych mojego dziecka na fanpage’u Placówki prowadzonym na portalu Facebook:

oraz fanpage’u Placówki prowadzonym na portalu Facebook:

oraz na grupie Placówki prowadzonej na portalu Facebook:

Mając świadomość, iż Facebook przekazuje dane osobowe do państw trzecich (spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego), w szczególności Stanów Zjednoczonych, wyrażam zgodę na takie przekazywanie.

Wyrażam zgodę na umieszczanie na portalu Facebook danych mojego dziecka*:

imię i nazwisko;

wiek;

nazwa placówki, do której uczęszcza;

miejsce zajęte w konkursie.

*Należy zaznaczyć pola, na które wyrażona jest zgoda – „X” lub „ptaszek”.

Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną, w tym w szczególności z informacją na temat ryzyka, związanego z przekazaniem danych do państw trzecich, zawartą w klauzuli informacyjnej, zamieszczonej powyżej.

………………………………………………………………………

(data i podpis rodzica/opiekuna prawnego)

Administratorem danych osobowych jest Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi „Tęczowy Domek” we Wrocławiu. Inspektor Ochrony Danych – Tomasz Grzybowski: inspektor@coreconsulting.pl, Wyłom 16, 61-671 Poznań. Podstawa prawna przetwarzania: zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Cel przetwarzania: realizacja konkursu oraz promowanie działalności edukacyjnej Administratora. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w każdym momencie. Pełna informacja na temat przetwarzania danych znajduje się w regulaminie konkursu dostępnym w sekretariacie oraz na stronie internetowej Administratora.