Szkoła Podstawowa Nr 205 im. św. Jadwigi Królowej Polski w Łodzi

 

Nawigacja

Lista nauczycieli

 
 
Paulina Alagierska-Jeśman Język angielski Wychowawca: 8c
 
 
Katarzyna Bartłomiejczyk matematyka Wychowawca: 4d
 
 
Małgorzata Białkowska Język polski Wychowawca: 8a
 
 
Paulina Błażałek BłaP
 
 
Izabela Bucka Język angielski Wychowawca: 6a
 
 
Małgorzata Bułhak Edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 2e
 
 
Michał Caban Biblioteka
 
 
Beata Chruślińska Edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 2c
 
 
Wiktoria Cichomska-Rodziewicz Świetlica
 
 
Magdalena Czwartosz-Bujnowicz Dyrektor
 
 
Małgorzata Dawczyńska DawM
 
 
Katarzyna Depczyńska-Samiec Przyroda, biologia Wychowawca: 4b
 
 
Małgorzata Domańska świetlica
 
 
Anna Drozd Język polski Wychowawca: 7b
 
 
Jolanta Dróżdż nieobecność usprawiedliwona
 
 
Aneta Dybka Język niemiecki, technika Wychowawca: 7h
 
 
Joanna Figiel Język angielski
 
 
Przemysław Fijołek wychowanie fizyczne
 
 
Joanna Gabara Język angielski Wychowawca: 5d
 
 
Martyna Garnys GarM
 
 
Joanna Glinka-Figiel Edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 1c
 
 
Barbara Gralec chemia
 
 
Bogusława Grodzka-Owczarek G-OB
 
 
Ilona Grzybczyńska Świetlica
 
 
Karolina Hawrylciów Biblioteka
 
 
Joanna Hejna-Dybka Religia
 
 
Anna Jeżyńska Wicedyrektor
 
 
Marcin Jędraszczyk Wychowanie fizyczne
 
 
Magdalena Jędrzejczak język angielski Wychowawca: 4e
 
 
Magdalena Jugiel Edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 2a
 
 
Barbara Kacperczyk Fizyka
 
 
Elżbieta Kaczmarek Geografia, EDB
 
 
Kinga Kamińska Edukacja wczesnoszkolna
 
 
Maciej Kasprzak vel Rosiak Wychowanie fizyczne
 
 
Danuta Kębłowska Matematyka Wychowawca: 7e
 
 
Małgorzata Kmieciak Historia, WOS, Wdżwr Wychowawca: 6b
 
 
Grażyna Koguc Język polski Wychowawca: 8g
 
 
Dorota Kowalczyk-Dworak matematyka chemia
 
 
Alicja Kozanecka Wicedyrektor, matematyka
 
 
Weronika Kozera-Huszczo Język polski Wychowawca: 7a
 
 
Agnieszka Kozińska Wychowanie fizyczne, Wdżwr
 
 
Agnieszka Krajewska Wychowanie fizyczne Wychowawca: 7g
 
 
Iwona Krajewska język angielski Wychowawca: 5b
 
 
Krzysztof Krawczyk Religia
 
 
Tomasz Król religia
 
 
Ewa Kryszczuk Muzyka
 
 
Katarzyna Laskowska Język angielski
 
 
Jan Latusek Historia Wychowawca: 5a
 
 
Natalia Lecyk LeN
 
 
Liliana Lewandowska nauczyciel wspierający
 
 
Norbert Loch Historia Wychowawca: 4c
 
 
Agata Łuczak Pedagog
 
 
Monika Majer Wychowanie fizyczne
 
 
Iwona Małkiewicz Edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3a
 
 
Małgorzata Maszke Edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3e
 
 
Anna Mazur Edukacja wczesnoszkolna
 
 
Zofia Mierzyńska Edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 1b
 
 
Łukasz Mirowski WF
 
 
Tomasz Mucha Wychowanie fizyczne
 
 
Tatiana Nojek Psycholog
 
 
Anita Nowak wychowanie fizyczne
 
 
Aneta Nowakowska Edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 1a
 
 
Mateusz Ociepka nauczyciel wspierający
 
 
Marta Papis Język angielski
 
 
Jolanta Pastusiak Matematyka Wychowawca: 7c
 
 
Łukasz Pastusiak geogafia, przyroda Wychowawca: 4a
 
 
Iwona Pawelska-Sobczak Edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 1d
 
 
Agnieszka Pawlak Edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3c
 
 
Anna Pietrzak informatyka
 
 
Barbara Pilas Matematyka
 
 
Magdalena Przybył informatyka
 
 
Maria Ramian Język polski
 
 
Katarzyna Ratajczyk Język angielski Wychowawca: 5c
 
 
Monika Roll-Popławska Edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3d
 
 
Anna Rudnicka Świetlica
 
 
Aleksandra Rybacka Język niemiecki
 
 
Krystyna Rzadkowolska Wicedyrektor
 
 
Maria Rzadkowolska Informatyka
 
 
Artur Sieradzki nauczyciel wspierający
 
 
Alicja Skierkowska Edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 2d
 
 
Magdalena Słodzińska Język angielski Wychowawca: 6c
 
 
Tomasz Słomka vel Słomiński świetlica
 
 
Iwona Służewska Matematyka Wychowawca: 8d
 
 
Małgorzata Smagała Edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3g
 
 
Barbara Snopek SnoB
 
 
Katarzyna Sońta Religia
 
 
Joanna Stachecka Edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3f
 
 
Agnieszka Szeflińska Plastyka, technika
 
 
Justyna Szmajewska Język polski Wychowawca: 8b
 
 
Maciej Szpak Wychowanie fizyczne Wychowawca: 5f
 
 
Elżbieta Szymańska Edukacja wczesnoszkolna z j. angielskim Wychowawca: 2b
 
 
Magdalena Szyrman Pedagog
 
 
Katarzyna Ślusarska technika
 
 
Karolina Tomaszewska Edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 1e
 
 
Renata Tomaszewska Edukacja wczesnoszkolna Wychowawca: 3b
 
 
Monika Urbaniak Język polski Wychowawca: 7f
 
 
Dagmara Wachowska Język polski Wychowawca: 8e
 
 
Barbara Werner Biologia Wychowawca: 4f
 
 
Joanna Wiszniewska Muzyka, plastyka
 
 
Klaudia Woroniecka świetlica