• Półkolonie letnie 2017 r.

• W czasie wakacji będą organizowane dwa turnusy półkolonii w terminach:
            1 turnus - 26 czerwca - 7 lipca 2017 r.
            2 turnus - 10 lipca - 21 lipca 2017 r.
            Odpłatność za 1 dzień półkolonii wynosi 10 zł.
            Można zapisać dziecko na cały turnus - dwa tygodnie lub  na jeden tydzień pierwszego lub drugiego turnusu.
            Zapisy rozpoczynamy w dniu 17 maja 2017 roku od godziny 8.00 w gabinecie wicedyrektora lub w sekretariacie.

• ZEBRANIE Z RODZICAMI PRZYSZŁOROCZNYCH PIERWSZAKÓW

• W dniu 12 czerwca (poniedziałek) o godzinie 17:00 zapraszamy rodziców przyszłorocznych pierwszaków na spotkanie z dyrektorem szkoły Panią Magdaleną Czwartosz-Bujnowicz oraz nauczycielami przyszłorocznych klas pierwszych. Miejscem spotkania będzie szkolna jadalnia na pierwszym piętrze.

Po krótkim wystąpieniu dyrektora szkoły nauczyciele przejdą z Państwem do swoich pracowni.

Pozostałe informacje w zakładce REKRUTACJA

• Konsultacje w maju

• W dniu 23 maja (wtorek) odbędą się ostatnie w tym roku szkolnym konsultacje dla rodziców w godzinach 16:00-19:00. Widniejące w terminarzu szkolnym konsulatcje w dniu 06.06.2017 r. nie odbędą się. Zebrania z rodzicami będące podsumowaniem roku szkolnego 2016/2017 odbędą się 19 czerwca od godziny 18:00

• XVII Spartakiada Szkół Podstawowych klas III

• 28.04.2017r odbyła się XVII  Spartakiada Szkół Podstawowych klas III

Organizatorami imprezy byli :Ognisko TKKF  „Dzikusy”, Rada Osiedla Olechów - Janów, SP 205

Spartakiadę sponsorowali: RSM „Bawełna”, Astral Media

Gośćmi zawodów byli : Naczelnik Wydziału Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego Katarzyna Cyniak, prezes RSM „Bawełna” Sylwester Pokorski, wiceprezes RSM „Bawełna” Elżbieta Kitowska, prezes Astral Media Tadeusz Marczewski,prezes Zarządu Wojewódzkiego TKKF Wojciech Ulatowski, prezes TKKF „Dzikusy” Władysław Stępień, wiceprezes Regionalnej Rady Olimpijskiej Tomasz Rosset, przewodnicząca Rady Nadzorczej RSM „Bawełna” Jadwiga Antosik,

Gościem specjalnym spartakiady była Pani Lucyna Krawcewicz lekkoatletka, uczestniczka Olimpiady w Meksyku 1968 r. w rzucie oszczepem

Uczestnicy: I miejsce SP 205

II miejsce SP 204

III miejsce SP 141

IV miejsce SP 34

V miejsce SP 114

VI miejsce SP Mileszki

Wszyscy uczestnicy Spartakiady otrzymali nagrody ufundowane przez sponsorów, trzy pierwsze zespoły puchary i medale.

• Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Grach i Zabawach Ruchowych klas I- IV

•  W dniu 25.04.20017r odbył się w naszej szkole€“ Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Grach i Zabawach  Ruchowych klas I -€“ IV

Organizatorzy imprezy byli : na zlecenie ŁSZS -  MSZS oraz SP 205

Gośćmi Igrzysk byli : prezes MSZS Grażyna Ostojska, prezes ŁSZS Sylwester Pawłowski, wiceprezes ŁSZS Wiesław Dębwski

Uczestnicy: I miejsce SP 205 Łódź,

II miejsce SP 12 Zgierz,

III miejsce SP 5 Skierniewice,

IV miejsce SP 1 Tomaszów Mazowiecki,

V miejsce SP 4 Zelów

Pierwsze trzy zespoły otrzymały puchary i medale.

• REMONTY

• W zakładce Remonty znajduje się zaproszenie do składania ofert na budowę ogrodzenia.

• Życzenia wielkanocne

• Wielkanoc to czas otuchy i nadziei.
            Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa
            i drugiego człowieka.
            Życzymy, aby Święta Wielkanocne
            przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość.
            By stały się źródłem wzmacniania ducha.
            Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie,
            napełni Was pokojem i wiarą,
            niech da siłę w pokonywaniu trudności
            i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Dyrekcja, rada pedaogiczna i pracownicy szkoły

• "Zdobywamy Olimp"

• Lista szkół zakwalifikowanych do finału konkursu Zdobywamy Olimp

1. Szkoła Podstawowa nr 193
            2. Szkoła Podstawowa nr 166
            3. Szkoła Podstawowa nr 64
            4. Szkoła Podstawowa nr 120
            5.  Szkoła Podstawowa nr 91
            6. Szkoła Podstawowa nr 190
            7. Szkoła Podstawowa nr 116
            8. Szkoła Podstawowa nr 199
            9. Szkoła Podstawowa nr 71
            10. Szkoła Podstawowa nr 205

Gratulujemy!

• DZIEŃ OTWARTY

• W dniu 20 lutego 2017r. odbędzie się w naszej szkole DZIEŃ OTWARTY. W godzinach 10:00 - 13:00 będą odbywać lekcje przy "drzwiach otwartych". Tego samego dnia w godzinach 18:00-20:00  zapraszamy  rodziców naszych przyszłych uczniów na spotkanie z Panią Dyrektor w jadalni, a następnie na zwiedzanie szkoły. Dzieci, które przyjdą do szkoły wraz z rodzicami w godzinach popołudniowych, będą mogły spędzić miło czas  w świetlicy szkolnej pod opieką  naszych nauczycieli.

ZAPRASZAMYsmiley

• Uroczystość dla Babci i Dziadka

• Serdecznie zapraszamy na Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w dniu 10 lutego 2017r. (piątek). Program artystyczny został przygotowany przez klasy I - III pod kierunkiem wychowawczyń. Uroczystość odbędzie się w hali sportowej o godzinie 17:00.

• Życzenia świąteczne

• W ten magiczny czas świąt Bożego Narodzenia
            życzymy
            rodzinnego ciepła i życzliwości,
            chwili zadumy i dużo radości.

Pod żywą choinką dużo prezentów,
            a w sercach
            wiele sentymentów i nadziei na Nowy Rok.

Serdeczne życznia składa

Dyrektor wraz z wszystkimi pracownikami szkoły

• PÓŁKOLONIE - ZIMA 2017

• W dniu 5 grudnia  2016 r. od godziny 8.00 rozpoczynamy nabór na półkolonie w okresie ferii zimowych. Półkolonie będą trwały w dniach 16.01. 2017 - 27.01.2017. Zajęcia odbywają się w godzinach 8.00 - 16.00. Odpłatność rodziców - 10 zł za dzień.

Zapisy - w gabinecie wicedyrektora lub w sekretariacie