• Półkolonie letnie

• Informacje organizacyjne dla rodziców dzieci zapisanych na półkolonie:

• dzieci wchodzą do szkoły wejściem C. Przy wejściu wychowawcy informują o przydziale do grup,  a rodzice wypisują upoważnienie do odbioru dziecka lub zgodę na samodzielny powrót – można przynieść już wypełnione - druki do pobrania we wcześniejszej  informacji.
            • Zapewniamy śniadanie (bułka) i obiad (drugie danie i kompot).
            • Proszę, aby dzieci miały ze sobą wodę lub inny napój.
            • Ubiór stosowny do pogody, czapki, wygodne obuwie, nieduży plecaczek.
            • Dzieci mogą przebywać pod opieką wychowawców w godzinach 7.00 – 17.00.

Ramowy program dnia:

7.00 - 8.30 - zbieranie się dzieci (26.06.2023 r. – proszę o przyjście do godziny 8.00)

8.30 - 9.00 śniadanie

9.00 - 13.30 - zajęcia programowe ( kino, warsztaty itd.)

13.30 - 14.30 obiad

14.30 - 16.00 - zajęcia prowadzone przez wychowawców (sportowe na hali lub Orliku)

16.00 - 17.00 - rozchodzenie się dzieci do domu

Poniżej szczegółowy harmonogram półkolonii:

Harmonogram półkolonii letnich - 2023

Zakończenie roku dla klas ósmych:

22 czerwca o godz. 17:00 - uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas ósmych na hali sportowej - rozdanie nagród

23 czerwca uczniowie klas ósmych spotykają się z wychowawcami w salach i odbierają świadectwa (wychowawca informuje o której godzinie)

Zakończenie roku dla klas I - VII w dniu 23 czerwca wg. harmonogramu:

Uczniowie klas I i II spotykają się w salach z wychowawcami o godz. 10:00

Uczniowie klas III spotykają się o godz. 9:00 na hali - tam będą wręczone nagrody, a po tym idą do sal z wychowawcami i będą rozdane świadectwa

Uczniowie klas IV i V spotykają się o godz. 10:30 na hali - tam będą wręczone nagrody, a po tym idą do sal z wychowawcami i będą rozdane świadectwa