• Półkolonie - lato 2023

• Opłata za półkolonie:

numer konta – wydzielony rachunek dochodów własnych SP205

14 1240 1037 1111 0011 0918 8350

W tytule proszę wpisać: opłata za półkolonie, imię i nazwisko dziecka oraz turnus, na który dziecko jest zapisane.

Opłata za półkolonie wynosi 40 zł za jeden dzień pobytu uczestnika na półkoloniach (200 zł za tydzień) – cena obowiązuje za pierwszy i drugi tydzień półkolonii (dwa turnusy). Za trzeci i kolejny turnus odpłatność wynosi 55 zł za jeden dzień pobytu (275 zł za tydzień).

Wpłatę należy wnieść do 7 czerwca.

Jeżeli rodzic z różnych przyczyn musi zrezygnować z półkolonii, należy poinformować szkołę na 3 dni robocze przed rozpoczęciem turnusu, wówczas nastąpi zwrot pieniędzy za turnus.

Załączniki:

a) Rodziców dzieci zapisanych na 1 i 3 turnus proszę o pobranie, wypełnienie i przyniesienie do szkoły w dniu rozpoczęcia turnusu załącznika PAKT_ załącznik nr 1 do regulaminu. Dzieci będą brały udział w zajęciach w Zatoce Sportu, załącznik jest wymagany, aby mogły w nich wziąć udział.

PAKT_Zalącznik-nr-1-do-Regulaminu

b) Wszystkich rodziców proszę o pobranie i wypełnienie załącznika nr 1 – Upoważnienie do odbioru dziecka lub nr 2 – Samodzielny powrót z półkolonii

ZAL_1_upoważnienie_do_odbioru_dziecka

ZAL_2_samodzielny_powrot_do_domu

Załączniki będą też oczywiście dostępne w szkole w dniu rozpoczęcia półkolonii, ale ich wcześniejsze wypełnienie usprawni przyjmowanie dzieci na półkolonie pierwszego dnia.

• Półkolonie - lato 2023

• W tym roku nasza szkoła organizuje 4 tygodniowe turnusy.

Terminy:

1 turnus - 26.06 - 30.06.2023 r.

2 turnus - 03.07 - 07.07. 2023 r.

3 turnus - 10.07 - 14.07 2023 r.

4 turnus - 17.07 - 21.07.2023 r.

Zapisane mogą być dzieci zamieszkałe na terenie Łodzi i uczęszczające do klas I-VI.

Zapisy uczestników na półkolonie letnie odbędą się za pośrednictwem dedykowanego formularza elektronicznego, dostępnego na stronie lodz.pl/lato. Formularz dla rodziców chcących zapisać dzieci będzie dostępny od środy 17.05.2023 r. od godz. 12-tej.

Więcej informacji - instrukcja, jak zapisać dziecko i wykaz placówek organizujących półkolonie - na stronie UM Łodzi.