• Małgorzata Kmieciak

• Drodzy Uczniowie,

Nazywam się Małgorzata Kmieciak i uczę w naszej szkole historii, WOS-u i WDŻ-u. Skończyłam też studia z zakresu przedsiębiorczości, stąd projekty dotyczące tego tematu, oraz prace z zakresu doradztwa zawodowego. W 2016 roku otrzymałam certyfikat " Nauczyciela Innowatora" za całokształt swojej pracy. Wraz z grupą uczniów w 2019 roku zdobyłam tytuł finalisty ogólnopolskiego programu "Młodzi Przedsiębiorczy". Program ten to praktyczna i innowacyjna edukacja ekonomiczna oparta na możliwości wykorzystania zagadnień z zakresu przedsiębiorczości i ekonomii w praktycznych działaniach. W  czerwcu 2021 roku uczniowie naszej szkoły, pod moim kierunkiem zostali finalistami konkursu ogólnopolskiego "O Tym Się Wie" Fundusze norweskie i EOG, któremu patronowali Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej i Ambasada Norwegii. Biorę też z uczniami aktywny udział w akcjach charytatywnych.

Kocham teatr i wszelkiego rodzaju sztukę dlatego wraz z przyjaciółmi prowadziłam koło Lepiglinki i koło artystyczno - teatralne, a od tego roku poprowadzę reaktywowany teatr "Piąta klepka"

Na zajęciach z teatru przygotowujemy przedstawienia, które później biorą udział w konkursach i są pokazywane w szkole.

Zapraszam  na  zajęcia   teatralne wszystkich chętnych w środy.

Prowadzę też zajęcia z historii i WOS-u na których można - dowiedzieć czegoś więcej z tego zakresu, coś powtórzyć lub coś poprawić :)

Zapraszam na zajęcia z historii w poniedziałki o godz 15 35

Atena - Mitologia Uwielbiam starożytność.

Zdjęcie pobrane https://sites.google.com/site/mitologia999/home/atena

Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam do wysłania wiadomości!