• Duplikat świadectwa

•

Osoba zainteresowana występuje z wnioskiem do szkoły o wydanie duplikatu świadectwa.

Za wydanie duplikatu  świadectwa, zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 27 sierpnia 2019 r. w sprawie świadectw, dyplomów i innych druków szkolnych należy uiścić kwotę w wysokości równej opłacie skarbowej od legalizacji dokumentu, tj.: 26 zł (wpłaty należy dokonać na nr bankowy poniżej)

Uczeń otrzymuje duplikat świadectwa po przedstawieniu dowodu wpłaty (może byc elektronicznie na adres szkoły kontakt@sp205.elodz.edu.pl)  lub osobiście przy odbiorze legitymacji.

w tytule wpłaty - Duplikat świadecta dla (Imię i  Nazwisko ucznia , data urodzenia lub pesel )

Wpłaty należy dokonać na rachunek:

PKO SA 14 1240 1037 1111 0011 0918 8350

w tytule wpłaty - duplikat świadectwa dla (Imię i  Nazwisko ucznia, data urodzenia lub PESEL)