• Drogi uczniu

• Czytaj codziennie na głos przynajmniej 15 minut.
          • Prace domowe odrabiaj sam, jeśli czegoś nie rozumiesz poproś o wsparcie dorosłych.
          • Bądź samodzielny/na.
          • Codziennie wieczorem pakuj się do szkoły, temperuj ołówki i kredki, szykuj ubranie.

Twoje zeszyty:

język polski - zeszyt w 3-linie

matematyka - zeszyt w kratkę

religia - zeszyt w kratkę

język angielski - zeszyt w kratkę

- zeszyty mogą być z dowolną ilością kartek (im cieńsze tym lżejsze dla dziecka)

Nieprzygotowania z w-f'u:

- Jeśli źle się czujesz, powiedz o tym rodzicowi, by napisał zwolnienie z w-fu.

- Jeśli nie masz stroju na w-f to dostaniesz w dzienniku lekcyjnym nieprzygotowanie - np (od II klasy)

Do szkoły przyjdź z:

- lekkim plecakiem,

- płyn do dezynfekcji rąk,

- drugim śniadaniem z piciem,

- butami na zmianę z jasną, gumową podeszwą i wieszaj je zawsze w szatni w worku,

- całym kompletem ubrań na zmianę (na wszelki wypadek) w szatni (I klasa),

- piórnikiem z 2 miękkimi zatemperowanymiówkami i kredkami, temperówką, gumką, nożyczkami z zaokrąglonym czubkiem (dzieci leworęczne mają nożyczki dla osób leworęcznych), klejem w sztyfcie, linijką.

- W-Fem: strój w podpisanym worku (biała koszulka, granatowe/czarne spodenki/getry, białe skarpetki, wygodne sportowe obuwie z jasną podeszwą), dłuższe włosy zwiąż gumką, bez dużych opasek, bez biżuterii i bez kolczyków.

Lekcje i prace domowe:

- jeśli nie zdążyłeś/łaś zrobić pracy na lekcji to uzupełnij ją w świetlicy lub  domu,

- jeśli nie rozumiesz lub nie pamiętasz pracy domowej to możesz skontaktować się z nauczycielem,