• Moje przedmioty

• Pełen tekst podstawy programowej wychowania przedszkolnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego dostępny jest na stronie szkoły w zakładce -

'' Dokumenty ".

Zapraszam ponownie!

24 wrzesień 2013r.

26 września ( czwartek ) będą robione  w szkole zdjęcia klasowe i indywidualne.

10 październik !!!!!

W dniu 14 pażdziernika ( poniedziałek ), nie ma zajęć dydaktycznych w szkole.

Tego dnia nie będzie także posiłków ( Dzieci muszą mieć własne kanapki ).

Odbędą się tylko zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w świetlicy.

Proszę, aby do czwartku (12 pazdziernika ) zgłosić do mnie informację, czy Państwa dziecko będzie tego dnia w szkole.

Pozdrawiam  Anna Rudnicka

16 październik

ŚLUBOWANIE KLAS 1- ych  odbędzie się 18 października (piątek), godzina 17. 00. Dzieci z odziałów zerowych też w nim biorą udział. Bardzo proszę, aby na tę uroczystość nasze DZIEWCZYNKI ubrane były na zielono, a CHŁOPCY na czarno. Proszę aby, na tę uroczystość DZIECI były przyprowadzane o godzinie 16.40 - 16.45 do świetlicy Zerówki ( tu, gdzie są przyprowadzane rano). Zaraz po uroczystości mogą Państwo odebrać swoje Dzieci z hali sportowej ( proszę koniecznie do mnie zgłosić fakt odebrania Dziecka z hali).

Pozdrawiam i zapraszam na uroczystość Anna Rudnicka.

W CZWARTEK 28 LISTOPADA O GODZINIE 17 00 ODBĘDZIE SIĘ W NASZEJ SZKOLE " WERNISAŻ JESIENNYCH PRAC" DZIECI Z GRUP " 0 ".

WYSTAWĘ UŚWIETNIĄ KRÓTKIE WYSTĘPY KAŻDEJ Z GRUP.

ZA SYMBOLICZNĄ OPŁATĘ, BĘDZIE MOŻNA NABYĆ PRACE PAŃSTWA DZIECI.

ZAPRASZAM SERDECZNIE RODZICÓW/ OPIEKUNÓW W CZWARTEK NA GODZINĘ 17. 00 DO ŚWIETLICY " ZERÓWKI".

DZIECI PROSIMY PRZYPROWADZIĆ NA GODZINĘ 16 .45.

POZDRAWIAM  ANNA RUDNICKA

3 grudnia (wtorek) odbędzie się zebranie z rodzicami o godzinie 17.00 w sali nr 13.

Pozdrawiam Anna Rudnicka.

WITAM W NOWYM ROKU.

9 STYCZEŃ 2014 R.

DZIECI CHĘTNE OTRZYNAŁY ODE MNIE WIERSZYKI DO NAUCZENIA. BĘDĄ ONE PREZENTOWANE PODCZAS UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA W DNIU 5 LUTEGO (ŚRODA) O GODZINIE 17.00.

BARDZO PROSZĘ ĆWICZYĆ ICH NAUKĘ W DOMU.

Pozdrawiam Anna Rudnicka.

10 LUTY

24 KWIETNIA PLANOWANA JEST CAŁODZIENNA ( AUTOKAROWA) WYCIECZKA DLA DZIECI

( BOLIMÓW, NIEBORÓW).

W PROGRAMIE:

- przejazd do Bolimowa- zakład garncarski -  pokaz i warsztaty z lepienia garnków

- przejazd do Nieborowa- zabawa w Babę - Jagę - samodzielne wypieki paluchów, wyrób mioteł, konkursy i zabawy.

KOSZT WYCIECZKI 80 - 85 ZŁOTYCH ZA OSOBĘ.

W ZWIAZKU Z TYM PROSZĘ OSOBY ZAINTERESOWANE WYJAZDEM DZIECKA O WPŁATĘ ZALICZKI W WYSOKOŚCI 10 ZŁOTYCH DO 14 LUTEGO.

NA JUTRO POPROSZĘ, ABY DZIECI PRZYNIOSŁY NASIONA RZEŻUCHY.

Pozdrawiam wychowawca.

WYCIECZKA - BOLIMÓW /NIEBORÓW 24. 04. 2014 ( CZWARTEK)

Wyjazd po śniadaniu 8.30 ( proszę Dzieci przyprowadzic 7.50)

PROGRAM WYCIECZKI:

- BOLIMÓW - ZAKŁAD GARNCARSKI: POKAZ I ZAJĘCIA Z LEPIENIA GARNKÓW, NASTĘPNIE PRZEJAZD DO NIEBOROWA - ZABAWA W BABAJAGĘ, WYPIEK PALUCHÓW, WYRÓB MIOTEŁ, KONKURS ''miss i mister babajaga", POCZĘSTUNEK DLA DZIECI I POWRÓT DO ŁODZI OK. 16.00- 16.30.

Proszę o podanie Dzieciom, które mają chorobę likomocyjną leków 30 min. przed wyjazdem ( na drogę powrotną do plecaczków).

Dzieci muszą zabrać ze sobą prowiant na cały dzień ( kanapki, napój niegazowany). Prosimy o ubranie Dzieci odpowiednio do aury . warto przygotować Dzieciom kurtki ( płaszcze przeciwdeszczowe). Pozdrawiam wychowawca.

27. 05. 2014

DZIEŃ RODZINY- ODBEDZIE SIĘ  3 CZERWCA (WTOREK) O GODZINIE 18.00 W HALI GIMNASTYCZNEJ NASZEJ SZKOŁY . SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO ODBĘDZIE SIĘ   27 CZERWCA O GODZINIE 8.30 NA HALI .