• RADA RODZICÓW
    92-413 Łódź, Dabrówki 1
    NIP 728-259-72-99

PKO S.A. IX o/Łódź
    02.02.2020 22:39 | więcej »

• Sznowni Państwo,
    na terenie szkoły działa drużyna zuchowa ZHP, zespół taneczny DNA, Dom Kultury.

Odbywają sie różnorodne zajęcia sportowe prowadzone przez osoby z zewnątrz.

Osoby te, czy podmioty maja podpisaną stosowną umowę najmu, użyczenia czy korzystania bezpłatnego z pomieszczeń szkoły.

W godzinach zajęć, na które Państwo zapisali swoje dzieci, opiekę nad dziećmi pełnią osoby organizujące te zajęcia - nie są to osoby pozostające w tym momencie w stosunku pracy ze szkołą.

Są to osoby posiadające kwalifikacje pedagogiczne bądź instruktorskie.

W godzinach zajęć prowadzonych przez powyższe osoby lub podmioty szkoła nie pełni funkcji opiekuńczej dla ucznia, dziecka uczęszczającego na ww.zajęcia.

Pełna odpowiedzialnośc za opiekę na dziećmi , uczniami ponosi opiekun - instruktor danej grupy.

Wszelkie nieprawidłowości w działaniach powyższych osób czy podmiotów prosze niezwłocznie zgłaszać do Dyrektora Szkoły.

Dzieci oczekujące na powyższe zajęcia powinny przebywać w szkolnej świetlicy. Tylko w tym wypadku jesteśmy w stanie zapewnić  bezpieczeństwo dzieciom, uczniom. Dzieci nie przebywające w świetlicy a oczekujace na dodatkowe zajęcia nie są objęte opieką wychowawczą naszych nauczycieli.

Przypominam, że szkolna swietlica funkcjonuje w godzinach 7-17.
    Po godzinie 17 uczeń sam wraca po zajęciach dodatkowych  lub odbierany jest przez rodzica, opiekuna bezpośrednio z ww. zajęć.
    02.02.2020 22:40 | więcej »
  • Istotne informacje przekazywane są poprzez kontakt mailowy z Zarządem Rady Rodziców

07.02.2014 11:24 | więcej »