• O mnie

• Jestem pedagogiem specjalnym, a moja główna specjalizacja i dziedzina zainteresowań to surdopedagogika. Ukończyłam również studia z zakresu oligofrenopedagogiki, psychopedagogiki oraz informatyki, jestem w trakcie studiów z zakresu diagnozy i terapii osób ze spektrum autyzmu.
          Jestem certyfikowanym terapeutą Integracji Bilateralnej - zajmuję się diagnozą i terapią zaburzeń BI.
          Przez wiele lat pracowałam w szkole specjalnej - mam doświadczenie w pracy z uczniami z różnymi rodzajami zaburzeń i niepełnosprawności (wady słuchu, afazja, niepełnosprawnośc intelektualna w różnym stopniu, zaburzenia ze spektrum autyzmu).
          W szkole pracuję jako pedagog specjalny i zajmuję się szeroko rozumianą pomocą dla uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Prywatnie pasjonuję się fotografią i kocham koty, uprawiam kolarstwo grawitacyjne, wspinaczkę wysokogórską i narciarstwo.