• Świetlicowe imprezy

• 01.04.2014 17:07
      •                                              W lutym i marcu w świetlicy mIały miejsce trzy duże imprezy
        Dwie z nich to turniej warcabowy oraz konkurs przyrodniczy przeprowadzone przez jedną z wychowawcżyń świetlicy.
        /zdjęcia w galerii/
      • Do finału turnieju warcabowego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

1. Adam Wąsowski  klasa III d

2 .Franek Gryszkiewicz  klasa II e

3. Julia Stępień  klasa II b

13 marca w świetlicy odbył się konkurs przyrodniczy  "1 z 9 - Świat zwierząt"  dla klas II i III .Każda z klas wytypowała 3 zawodników.Po 3 rundach konkursu z 27 uczestników do Wielkiego Finału zakwalifikowało się 9 uczniów: Natalia Szymańska II c,Staś Lewicki II c,Gabrysia Kupczyk II d, Grzegorz Nowakowski II d, Kamila Kusztelak II a, Julian Trębacz III b, Paweł Juszczyński III d, Alan Chrzan III e, Mateusz Daszkowski III e.

Wielki Finał odbył się 21 marca 2014 r.Oto nagrodzeni: I miejsce - Alan Chrzan  IIIe,

II miejsce - Kamila Kusztelak IIa,

III miejsce - Paweł Juszczyński IIId.

GRATULUJEMY !!!

Nad całością czuwała Pani Ewa Sobolewska.