• Podsumowanie IV edycji CMI

• 01.06.2023 06:18
      • W maju zakończyliśmy IV (ostatnią) edycję koła informatycznego pod patronatem Politechniki Łódzkiej.

W bieżącym roku szkolnym zajęcia odbywały się od końca września 2022 do maja 2023 roku. Uczestniczyło 16 uczniów. Dzięki udziałowi w projekcie „Centrum Mistrzostwa Informatycznego”, uczestnicy rozwinęli swoje zainteresowania i talenty oraz podnieśli swoje kompetencje cyfrowe.

Podczas prowadzonych lekcji uczniowie wykazywali się wysoką aktywnością, zaangażowaniem i ciekawością poznawczą Postawy te umożliwiły im opanowanie podstaw posługiwania się algorytmami, a także sprawiły, że uczniowie znacznie zwiększyli swoje zainteresowanie tematyką programowania. Uczniowie potrafią bardzo dobrze współpracować w grupach i komunikować się za pomocą komputera.

Na koniec zajęć uczniowie otrzymają pamiątkowe dyplomy.