• 🏆🎖🏆Nasi laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych 🏆🎖🏆 🏅SIEDMIORO WSPANIAŁYCH🏅

01.06.2023 06:45
      🏅SIEDMIORO WSPANIAŁYCH🏅
      W środę Nasi uczniowie z rąk łódzkiego kuratora oświaty Waldemara Flajszera oraz wicewojewody Marcina Buchali otrzymali nagrody i dyplomy laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:
      🔬Alicja Petelewicz z biologii,
      🇬🇧 Urszula Bauer z języka angielskiego,
      ⚗️Mikołaj Kusy z chemii,
      🇬🇧 Wiktor Ratajczyk z języka angielskiego,
      🔢 Rafał Niedźwiecki z matematyki,
      🔢 Filip Karkocha z matematyki oraz
      🌍Jan Rasz z geografii.
      Serdecznie gratulujemy, podziwiamy talent i ciężką pracę. Uczniowie są wśród 186 najlepszych z całego województwa łódzkiego. Uzyskali pierwszeństwo przy wyborze szkoły ponadpodstawowej.
      👏Gratulujemy również nauczycielom pracującym z uczniami: pani Alicji Kozaneckiej, Jolancie Pastusiak, Elżbiecie Kaczmarek, Katarzynie Depczynskiej-Samiec, Barbarze Gralec, Magdalenie Słodzińskiej.

• Konkurs Plastyczny z cyklu „BAŚNIE NARODÓW WSCHODNIOSŁOWIAŃSKICH”

01.06.2023 06:15
      W piątek 26 maja, w gmachu Uniwersytety Łódzkiego odbyło się uroczyste wręczenie nagród w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym z cyklu „BAŚNIE NARODÓW WSCHODNIOSŁOWIAŃSKICH” organizowanym przez Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łodzkiego. W tym roku młodzi artyści mieli za zadanie przedstawić domy z baśniowych krain: legendarne twierdze i bajeczne chatki. Na lekcjach plastyki powstały niezwykle prace, które zostały docenione przez Jury konkursu.
      W kategorii klas 4-6
       I miejsce zdobyła Aniela Czubińska,
       III miejsce Julia Mazur
      a wyróżnienia Pola Saulewicz i Bartek Neufeld wszyscy z klasy 6c.
      W kategorii klas 7-8
       I miejsce Oleksandra Kosuhina, wyróżnienie Nadia Kotlarek z klasy 7b
      Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym!

• konkursu na Komiks o zasadach selektywnej zbiórki odpadów - MPO

01.06.2023 06:10
      W czwartek 11 maja w  siedzibie MPO-Łódź odbyło się, na uroczyste podsumowanie konkursu na Komiks o zasadach selektywnej zbiórki odpadów. Uczestnicy konkursu włożyli ogrom pracy w stworzenie niezwykle kreatywnych historyjek obrazkowych zachęcających do segregacji odpadów i troski o naszą Planetę.
      Jesteśmy dumni ,że nagrodę główną zdobyła uczennica naszej szkoły Aleksandra Lach z kl. 8c. Nagrodzona praca konkursowa została  wydrukowana  i zamieszczona na burcie pojazdu odbierającego odpady.