• Święta ...

• 19.12.2023 14:49
        • Już za chwilę święta...  więc można sprawić uczniom jeszcze jakąś świąteczną niespodziankęJeżeli chcą Państwo dać wartościowy prezent dzieciom ze swojej szkoły zachęcamy do zaproszenia je na BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE z programowania!

Prezent, który bawi i jednocześnie uczy to najlepszy wybór! A prezent od Dyrektora cieszy podwójnie.

Zapraszamy dzieci z Państwa szkoły na BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE z programowania.

To doskonały pomysł na prezent świąteczny dla uczniów.

dla rodziców godzina więcej w przygotowywaniu świąt na spokojnie :)

Link do zapisu dziecka przez rodzica:

Dzieci zostaną automatycznie przypisane do odpowiedniej grupy wiekowej  W swoich grupach dzieci zobaczą jak fajne jest programowanie i stworzenie własnej gry na początek.

Podczas warsztatów:

•  Młodsi (7-10 lat) poznają podstawy programowania wizualnego w Bloczkach! Nie potrzeba nawet obsługiwać klawiatury! Myszka lub TouchPad w zupełności wystarczą ;)