• Fizyka

19.02.2024 23:50
      Od dłuższego czasu uczniowie klas 8, na lekcjach fizyki z panią Pauliną, realizują materiał dotyczący energii elektrycznej, odnawialnych źródeł energii i typów elektrowni. Gazetka w klasopracowni, gry interaktywne, zbiórka bakterii to tylko niektóre formy aktywności uczniów realizowane w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego EKOSZKOŁA 2024

• Fizyka

19.02.2024 23:47
      🏅Relacja z konkursu "ZABAWKA NA BAZIE PRAW FIZYKI"🏅
      Jak co roku uczniowie klas 7 i 8 brali udział w szkolnym konkursie "Zabawka na bazie praw fizyki". Tegorocznym zwycięzcą został 👉Amer Houli z klasy 7b i jego "szczypce homara". Pozostali uczniowie byli jednak równie kreatywni!
      Serdecznie gratulujemy zdolnej młodzieży👏

• PLASTYKA

19.02.2024 23:43
      Na plastyce u pani Agnieszki uczniowie malowali podkoszulki farbami do tkanin. Powstały wyjątkowe, niepowtarzalne ubrania, które będzie można nosić na codzień.

• Lekcja poświęcona mitom - klasa 5e

01.06.2023 06:36

• Lekcja chemii w klasie ósmej

09.02.2023 00:36
      Na dzisiejszych zajęciach chemii uczniowie klasy 8c zmierzyli się bezpośrednio i praktycznie ze skalą pH. W ramach wprowadzanej innowacji „Poczuj chemię do fizyki” młodzież badała odczyn i pH różnych substancji, często codziennego użytku, przy okazji świetnie bawiąc się i współpracując.