• II edycja Centrum Mistrzostwa Informatycznego

• 06.09.2020 17:31

• Również w tym roku szkolnym dołączyliśmy do ogólnopolskiego projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego.

Naucz się profesjonalnego programowania i zapanuj nad algorytmami.

Poznaj informatykę od podszewki.

• CMI umożliwia uczestnikom odkrywanie i rozwój talentów uczniowskich, szczególnie w zakresie informatycznym, nastawionym na rozwiązywanie problemów. Uczniowie mają szanse na  wykorzystanie i sprawdzenie swojej wiedzy w zawodach algorytmicznych i projektowych. Zawody organizowane  dla zespołów, będą miały  charakter lokalny (on-line) z uwzględnieniem uczestnictwa w kolejnych etapach konkursów, począwszy od regionalnego po najwyższe rangą zawody ogólnopolskie, organizowane przez Politechnikę Łódzką.

Już teraz zapraszamy na  BEZPŁATNE zajęcia z informatyki, podczas których będzie uczyć się myślenia algorytmicznego oraz programowania.

Maria Rzadkowolska

Magdalena Przybył