• UWAGA! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym :)

• 22.02.2018 18:35
      • ZAPROSZENIE

Zapraszamy wszystkich uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej klas I-II do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Wiosna – modna Pani – projekt sukni Pani Wiosny”, który będzie składał się z dwóch etapów:

a)  szkolnego (26.02.–12.03.2018 r.)

b)  ogólnopolskiego (21.03.–26.03.2018 r.)

Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie sukni Pani Wiosny (konkursowa praca ma przedstawiać postać Wiosny w zaprojektowanej sukni). Prace konkursowe w formacie A3 wykonane dowolną techniką (rysowanie, malowanie, wycinanka, wydzieranka, collage, techniki mieszane, wykorzystanie naturalnych materiałów, np. kamyków, roślin, przypraw itp.) należy złożyć u wychowawców świetlicy klas I-II do 12 marca 2018 roku (etap szkolny).

Rozstrzygnięcie etapu szkolnego nastąpi 19 marca 2018 roku.

UWAGA!

Pięć najlepszych prac, zdaniem Jury, zostanie wysłanych na etap ogólnopolski konkursu o ww. tytule. Ogłoszenie wyników tego etapu konkursu nastąpi 26 marca 2018 roku.

Liczymy na Waszą kreatywność! ;)

Wychowawcy świetlicy klas I-II