• Zabawa "Pod grzybem"

• 25.11.2013 11:02
      •                   W czwartek,21 listopada 2013 r, w świetlicy klas II i III-ich odbyła się
        zabawa  "Pod grzybem".
                     Przygotowania do niej zaczęły się kilka dni wcześniej.Podopieczni pod okiem Wychowawców wykonywali elementy dekoracyjne sal oraz swoich jesiennych kreacji.
                        Wreszcie nadszedł upragniony dzień.

/zdjęcia w galerii/
      •                   Panie Wychowawczynie przywieszały wykonane latawce, grzybki,liście i witrażowe parasolki.Wychowawcy natomiast zajęli się stroną techniczną,tj.sprzętem grającym i muzyką.

Punktualnie o 15.00 pan Tomek zaprosił dzieci na salę i zaczęła się zabawa. Wraz z Paniami dzieci bawiły się w kółeczku, robiły węże,           a niektórzy woleli tańczyć induwidualnie. Sporo uczniów,szczególnie dziewcząt , było przebranych jesiennie, np.: za "Panią Deszcz",          stracha na wróble itp.

W przerwie balu każdy mógł skosztować słodkich ciasteczek i napić się owocowych soków do woli.

Podczas zabawy dzieci uczestniczyły w różnorodnych konkursach:

-"Podawany miś"

-jedzenie jogurtu z zawiązanymi oczami,

-jedzenie jabłka( bez pomocy rąk) na sznurku,

-tańczenie parami z balonikiem.

Śmiechu było co nie miara.Zwycięzcy otrzymywali jako nagrody jajko-niespodziankę,śniadaniówkę lub notesik.

Wychowawcy wybrali Króla i Królowę Balu oraz nagrodzili słodkościami dzieci ubrane jesiennie.Dużo bawiło się do końca .NIektórym było przykro, że rodzice tak wcześnie po nich przyszli.

Wychowawcy

Dziekujemy  Państwu Krajewskim za ufundowanie słodkiego poczęstunku dla wszystkich Balowiczów !