• Spotkanie z pisarzem

• 29.10.2013 19:20
      •                                                      Dnia 18 października odbyło się w świetlicy szkolnej spotkanie z pisarzem Kazimierzem Szymeczko. Jego powieść dla młodzieźy "Czworo i kości" otrzymała nominację do nagrody Książka Roku 2011.
         / zdjęcia w galerii /
      •                        Pan Kazimierz napisał również  książkę  "A to historia!-opowiadania z dziejów Polski". Jest to pisarz dla dzieci i młodzieży .Pisarz zaprezentował nam opowiadania z książki "Zemsta budzika". Jako rekwizyt posłużył mu prawdziwy budzik. Kazimierz Szymeczko mówił, jak można napisać samemu książkę, i ile czasu ta czynność zajmuje.

Podobała nam się historia kluczy na złotym łańcuszku. Pisarz opowiadał ciekawie,ale poważnie. Większość dzieci słuchała uważnie.

Po spotkaniu można było nabyć książki jego autorstwa oraz zdobyć autograf z dedykacją

Maja Przybysz i Zofia Goljaszewska kl.III e