• BAŁWANKOWE WOOGIE-BOOGIE klas II i III

• 12.12.2014 12:24
      •          W środę 10 grudnia 2014 r w świetlicy klas II i III odbyła się zabawa zimowa "BAŁWANKOWE WOOGIE-BOOGIE". Wszyscy czekali z nieceirpliwością.
                  Na kilka dni przed tym wydarzeniem dzieci wraz z wychowawcami wykonywały dekoracje,które w dzień balu ozdobiły sale świetlicowe.Świetlica zamieniła się w zimową krainę.Na szybach pojawiły sie płatki śniegu,bałwanki i choinki,a .a lampach zawisły trójwymiarowe gwiazdy.

/ zdjęcia w galerii /

•             W środę w świetlicy zaroiło się od snieżynek,bałwanków i mikołajów.

Punktualnie o 14.30 Pani Zima wprowadziła do sali zabaw dzieci i pląsem woogie -boogie rozpoczął sie bal.Tańce przeplatane były wesołymi konkursami.W każdym konkureise wszystkie klasy reprezentowane były przez inne osoby A oto zwycięzcy:

- "wędrujący miś" - Aleksandra Adamczyk klasa  2c

- taniec z balonami - Wiktoria Szuba i Janek Mucek klasa  2 b

- rysowanie bałwanka z zawiazanymi oczyma - Julia Przednówek klasa 3a  i Kacer Lara klasa 2b

- jedzenie jabłka bez uzycia rąk - Natalia Zimnicka i Jakub Cichosz klasa 3 c

Doping uczestników był wielki,a śmiechu co nie miara.Każdy otrzymał słodką nagrodę.

W przerwie zabawy uczestnicy mogli skosztować słodkości oraz napić się owocowego soku.

Kulminacją zabawy było wybranie najpiekniejszych strojów zimowych. Jury składające sie z wychowawców świetlicy miało trudne zadanie. Kinder-niespodzianką nagrodzone zostały wszystkie te dzieci,które swój strój wykonały własnoręcznie.

Niektóre dzieci żałowały,że nie mogły uczestniczyć w balu do końca,bo rodzice wcześniej je odebrali.

Wychowawcy