• WIELKI SUKCES

• 24.11.2014 17:39
      •              W czwartek 20 listopada 2014 r odbył się w Centrum Kultury Młodych"Dąbrowa"
        turniej warcabowy.

Szkoła nasza otrzymała DYPLOM ZWYCIĘSKIEJ SZKOŁY za jakość i ilość nagród zdobytych przez uczniów.
      • Rozgrywki odbyły się w dwóch grupach wiekowych: klas I-III oraz klas IV-VI.W każdej grupie brało udział 48 uczniów z różnych szkól.

W młodszej grupie wiekowej reprezentowali naszą szkołę: Kordian Guzenda klasa 2d, Piotr Fijałkowski klasa 2c, Klaudia Gronowska klasa 3c, Kacper  Kacprzak klasa 3b. W starszej grupie wiekowej brali udział: Adam Wąsowski klasa 4d, Jan Dłabich klasa 5d, Marek Grądzki klasa 5d, Krzysztof Jugiel klasa 6c.

Na szczególną pochwałę zasługują uczniowie, którzy otrzymali nagrody i dyplomy.

Są to :   Jan Dłabich  - I miejsce

Marek Grądzki  - II miejsce

Adam Wąsowski - IV miejsce

Piotr Fijałkowski  - V miejsce

Jan Dłabich otrzymał również PUCHAR DYREKTORA CKM. !!!

Scany dyplomów w zakładce Konkursy.

Wszystkim uczestnikom  oraz Pani Ewie Sobolewskiej, która zaszczepiła w nich chęć grania w warcaby oraz przygotowała do turnieju  GRATULUJEMY !!!