• BAL MASKOWY

• 28.01.2018 11:47
      •      W czwartek 24 stycznia odbył się „Bal maskowy” w świetlicy klas trzecich. Podczas wspaniałej zabawy uczniowie brali udział w wesołych tańcach i pląsach. Przygotowali oni również plakaty o karnawałowej tematyce, które wraz z balonami stanowiły kolorową dekorację sali.

Jak wyglądała ta radosna zabawa?                                                      Patrz: album fotograficzny – galeria.

•                 Podczas balu uczniowie brali udział w konkursach, które dostarczyły im wielu pozytywnych emocji. Podczas tańców z balonami i na gazetach twarze naszych uczniów rozjaśniała ogromna radość. Kolejnym istotnym punktem naszego balu stał się taniec – niespodzianka.

Wspólny słodki poczęstunek w czasie przerwy stanowił niepowtarzalną okazję do zaczerpnięcia oddechu i sił do dalszej zabawy.

Dzieci z klas trzecich otrzymały upominki w ramach podziękowania za przygotowanie plakatów dekorujących salę. Każdy uczestnik balu, który posiadał maskę, również został obdarowany słodką nagrodą.

Królową Balu została Zosia Kozińska z 3c, a Królem-  Kacper Krysztopaz 3d.

Wszyscy wyszli z balu zadowoleni.