• Kolorowy listopad.

• 19.11.2013 22:13
      •     Jesień też może być kolorowa i urozmaicona. Listopad to miesiąc konkursów.
        Uczniowie chodzący do świetlicy z klas II i III wykonywali m.in. prace plastyczne wykorzystując
        różne techniki na dwa konkursy:
         "Mój MIŚ" - organizowany przez SP 21, oraz "Jesienne drzewo" organizowany przez SP 83.
        Czekamy z niecierpliwością na ogłoszenie wyników.
        / zdjęcia w galerii /
      •     Na początku miesiąca robiliśmy "cukrowe drzewka". Polegało to na tym, że maczaliśmy pędzle w wodzie z rozpuszczonym cukrem i malowaliśmy nimi kartki papieru. Następnie, gdy kartki trochę podeschły malowaliśmy na nich drzewa z kolorowymi liśćmi. Prace wyszły barwne i świecące, a rozlane farby dały ciekawy efekt końcowy.Zobaczcie sami w galerii!!!

Parę dni temu ogłoszono konkurs "Mój MIŚ".Trzeba było narysować znanego nam i lubianego misia.Moja koleżanka ,tak samo jak ja, namalowała Kubusia Puchatka.Drudzy malowali swoje misie-pluszaki,a jeszcze inni niedźwiadki polarne i brunatne.Niektóre dzieci wybrały inną technikę.Wyklejały one narysowanego misia kuleczkami bibuły, lub wydzieranym papierem kolorowym.Było fajnie.Misie wyszły całkiem nieżle.

Wszystkie prace będą brały udział w konkursie w naszej szkole z okazji Dnia Pluszowego Misia.

Najlepsze prace Panie Wychowawczynie wybrały i dostarczyły na konkursy międzyszkolne.

Czekamy na wyniki!

Napisała:  Wiktoria Janowska klas IIIa