• Świetlicowa wycieczka

• 20.04.2017 20:07
      •   Dnia 11 kwietnia 2017 r chętne dzieci z klas trzecich i drugiej f uczęszczające do świetlicy szkolnej pojechały na wycieczkę autokarową po regionie łowickim.

zobacz: album fotograficzny
      • Zwiedzaliśmy pałac Radziwiłłów w Nieborowie i przeszliśmy się po przypałacowym ogrodzie w stylu francuskim.

Następnie dzieci podziwiały akwedukt oraz inne ruiny w Arkadii, słynnym parku w stylu angielskim.Byliśmy również w Muzeum Sztuki Ludowej w Sromowie, gdzie oglądaliśmy scenki rodzajowe z ruchomymi figurkami wykonanymi przez miejscowych rzeźbiarzy.

Kulminacyjnym punktem programu, na który każdy czekał było ognisko.Zabaw i śmiechu było co niemiara.

Mimo, że na dworze było zimno panowała radosna atmosfera i wszystkimdopisywały humory.

Wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni z bagażem nowych wiadomości,doświadczeń i pamiątek.