• Konkurs "Moja ulubiona baśń"

• 01.04.2014 17:09
      •             Marzec był miesiącem obfitującym w świetlicy w atracje. Jedną z nich to konkurs recytatorsko-plastyczny "Moja ulubiona baśń" dla naszych podopiecznych z klas II i III-ich.
        Zdjęcia finalistów mozna zobaczyć w galerii.
      • Konkurs rozegrany został w dwóch kategoriach dla klas pierwszych, i dla klas drugich i trzecich.

Do eliminacji w konkursie na najpiekniej opowiedzianą baśń przystąpiło 6 uczniów po trzech z każdej grupy:  Maja Krzewicka, Kacper Lara i Szymon Maciejewski z klas pierwszych oraz Marta Kaczorowska, Sara Kwietniak i Maria Rosiak z klas trzecich.

Nagrody otrzymały : Maja Krzewicka z klasy I a  oraz  Marta Kaczorowska z klasy  III d.

Sporo dzieci wykonało prace plastyczne. Ilustracje do swoich ulubionych baśni oddali :

Maja Krzewicka klasa 1a, Kacper Lara klasa 1b,Julia Zgierska klasa 2a,Ala Szymczak klasa 2a,Karolina Juszczak klasa2a,Marcel Kruczek klasa 2b, Ola Iwaniak klasa 2b, Gosia Kacperczyk klasa 2b, Zosia Defratyka klasa 2c, Zuzia Defratyka klas 2c, Natalia Trombała klasa 2d, Olga Smolna klasa 3a.

Prace zostały  ocenione przez wszystkich wychowawców świetlicy. Wśród finalistów i osób nagrodzonych znależli się następujący uczniowie:

I miejsce: Maja Krzewicka klasa 1a oraz Oliwia Łuczak klasa 3a

II miejsce: Julia Zgierska klas 2a oraz Gosia Kacperczyk klasa 2b

Wyróżnienia: Kacper Lara klasa 1b oraz Olga Smolna klasa 3a

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiatkowe dyplomy.Pomysłodawczynią konkursu była pani Małgorzata Ogłoza-Konka.