• WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

• 06.02.2019 23:32
      • Dnia 1 lutego 2019 r. o godz. 10.00 w świetlicy szkolnej odbył się finał międzyszkolnego konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Popcornu. Uczniowie dowiedzieli się skąd pochodzi kukurydza, jakie ma wartości odżywcze oraz poznali historię powstania popcornu.
        Podczas spotkania uczestnicy mieli możliwość obejrzeć wszystkie prace. Dzielili się spostrzeżeniami. Rozmawiali o  trudnościach  napotkanych przy tworzeniu prac.
        Następnie finaliści otrzymali nagrody, a pozostali uczniowie pamiątkowe dyplomy uczestnictwa.

• Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Członkowie komisji jednogłośnie stwierdzili, że wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, zachwycały różnorodnością i pomysłowością.

Zapraszamy do oglądania zdjęć prac dzieci w galerii.

Organizatorzy konkursu: Małgorzata Ogłoza - Konka, Ilona Grzybczyńska

Jury przyznało następujące nagrody:

Kategoria I (kl. I-II)                                                                                Kategoria II (kl. III)

I miejsce (ex aequo):                                                                               II miejsce (ex aequo):

Nikola Pakrzywa kl. I (SP 205)                                                                Agnieszka Białowąs kl. III (SP 205)

Natalia Jóźwiak kl. I (SP 34)                                                                    Mateusz Pacyniak kl. III (SP 205)

Wiktoria Jóźwiak kl. I (SP 34)                                                                   Dyplom uczestnictwa:

II miejsce:                                                                                                 Nadia Muszyńska kl. III (SP 205)

Agnieszka Poniatowska kl. II (SP 34)

III miejsce (ex aequo):

Julia Michalska kl. II (SP 205)

Zuzanna Krzemień kl. II (SP 114)