• POMAGAMY ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

• 02.02.2019 14:11
      • Ostatni tydzień stycznia upłynął w naszej świetlicy na rozmowach o sposobach pomagania zwierzętom w zimie. Na zajęciach poszerzyliśmy wiadomości na temat ptaków zimujących w Polsce. Bawiliśmy się w kalambury, rozpoznając różne zwierzęta. Śpiewaliśmy również piosenki o zimie, ptakach i zwierzętach. Podczas zajęć dzieci obejrzały filmik edukacyjny, z którego dowiedziały się: jak zwierzęta i ptaki spędzają zimę, jakie niebezpieczeństwa grożą im podczas zimy, jak chronią sie przed zimnem oraz w jaki sposób i czym je dokarmiamy. Podczas zajęć plastycznych uczniowie wykonali prace - modele karmników dla ptaków oraz kolorowali przygotowane obrazki - zwierzęta leśne. Zapraszamy do oglądania zdjęć prac dzieci :-)