• Z BEZPIECZEŃSTWEM ZA PAN BRAT

• 28.04.2018 19:09
      •                               Cały ubiegły tydzień poświęcony był w szkole bezpieczeństwu.
        Zadaniem  uczniów chodzących na świetlicę szkolną było ułożenie haseł związanych z tak ważnym problemem, jakim jest BEZPIECZEŃSTWO.
      • Oto wyniki  "parujących mózgów":1. Każdy uczeń dobrze wie, że przy jezdni stoi się.

2. Kamizelkę odblaskową weź ze sobą, wtedy zawsze BHP jest z tobą.

3. Gdy wyjeżdżasz na wycieczkę, weź ze sobą też apteczkę!

4. Zdrowie bardzo ważna rzecz, wszamochodzie - zapnij pasyi ze mną jedź!

5. Bezpieczeństwo ważna rzecz, mów problemom precz!

Uczniowie, którzy wymyślili najlepsze hasła otrzymali  drobne gadżety.